Поліцейські затримали і забрали в відділення прихильників Саакашвілі, які встановлювали сцену для мітингу на Майдані незалежності, який планувалося провести сьогодні 18 березня, передає Корупція.Інфо

На офіційній сторінці політичної партії "Рух нових сил" з'явилася інформація про те, що правоохоронні органи почали розгін активістів, які зібралися на Майдані.

Активістів, які хочуть встановити сцену на Майдані для Маршу за відставку Порошенка, затримали та запакували в автозаки!

Популярне: "Звіринець в шоу для диб*лів": В Мережі активно обговорюють героїв програми "Одруження на осліп"

Прихильники Саакашвілі повідомили, що поліція заблокувала вантажівку на Європейській площі, в якій перевозили все необхідне для установки сцени для мітингу. Близько 200 представників правоохоронних органів оточили машину, а потім заарештували водія і кілька активістів.

Силовики заблокували грузовик зі сценою, а тепер забирають у відділки активістів! За попередньою інформацію забрали водія грузовика та активіста Ігора Терещенко, ймовірно їх відвезли до Шевченківського відділення поліції!

За заявою представників партії, акція протесту була узгоджена з місцевою владою ще 6-го числа. Поліція поки ситуацію не коментує.