Схопив за горло і відібрав планшет: під Харковом напали на знімальну групу "Наших грошей"

У понеділок, 10 квітня, охоронець елітного селища під Харковом напав на знімальну групу "Наших грошей", – Корупція Інфо

Популярне: Українці в шоці: Парасюк розповів шокуючу правду про себе, до такого ніхто не був готовий

Так, під час зйомок сюжету під Харковом до знімальної групи "Наших грошей" підійшов чоловік, схопив оператора за горло і силою забрав планшет. Після цього чоловік сів в автомобіль марки ВАЗ 21099 з харківською реєстрацією, де його чекав водій, і поїхав у невідомому напрямку.


Поліцейські, що приїхали на місце злочину, не поспішали шукати нападника, і відмовилися отримати відео, на якому видно обличчя злочинця, для оперативного розшуку.

Через таку бездіяльність правоохоронців, знімальна група своїми силами знайшла нападника і дізналася, кому саме він передав вкрадений планшет:

– Кому ви віддали техніку?

– Є охорона народного депутата, я віддав туди. А куди вони… там поліція приїхала, тут розбираються. Йдіть туди і там з'ясовуйте.

– Де охорона цього народного депутата?

– Крайній будинок. Де народний депутат, де ваш дрон літав.

– Це будинок і охорона народного депутата Котвіцького, ви їм віддали?

– Так. Віддав туди.


Відзначається, що злочинець спокійно ходив навколо, а правоохоронці продовжували сидіти в машині.


За словами журналістки "Наших грошей" Аліси Юрченко, безпосередньо перед інцидентом за ними стежило інше авто – Fiat Doblo: "Спочатку до нас під'їхали інші, мовчки сфотографували і поїхали. Ми думали це все. І стояли спиною".

Втім, безпосередньо після нападу, журналісти знову помітили той же Fiat на місці подій.


Напад стався під час зйомок сюжету в елітному селищі під Харковом, яке місцеві називають "Рубльовкою". Тут, за даними журналістів, розташовані будинки нардепа від "Народного фронту" Ігоря Котвіцького, записані на Світлану Мурашову, яка є менеджером бізнес-структур Авакова і Котвіцького.

Нагадаємо, в Києві у вересні 2016 року невідомі напали на знімальну групу телеканалу "Еспресо", розбили камеру і мікрофон журналістів, викинули техніку в воду, коли представники ЗМІ намагалися з'ясувати обставини загибелі заступника адміністрації президента Андрія Таранова.