мобіліз

Українській армії потрібні спеціалісти для укомплектування високомобільних десантних військ, розвідки, механізованих та танкових підрозділів, а також фахівці ремонтних спеціальностей – водії та військові інженери. У зв’язку з цим, під час шостої хвилі мобілізації будуть призвані люди без досвіду військової служби.

Про це заявила речник Міністерства оборони України Вікторія Кушнір, новину передає Корупція.Інфо

Сьогодні, 19 червня, відповідно до указу Президента України, стартує шоста черга мобілізації, завданням якої є ротація військових та підтримка ЗСУ на високому рівні бойової готовності.

«Завдання цієї черги мобілізації – забезпечення повної ротації військовослужбовців, призваних в ході третьої хвили мобілізації та підтримка Збройних сил України на високому рівні бойової готовності», – зазначила  речник Міноборони.

За словами Вікторії Кушнір, цього разу мобілізуватимуть людей як із досвідом військової служби, так і без досвіду.

«Планується, що до шостої хвили мобілізації у рівних пропорціях потраплятимуть люди як із досвідом військової служби, так і ті, які раніше не служили», – розповіла речниця.

За даними Міноборони, наразі українській армії потрібні десантники, розвідники та танкісти.

«Як і раніше, армії потрібні спеціалісти для укомплектування високомобільних десантних військ, розвідки, механізованих та танкових підрозділів, а також фахівці ремонтних спеціальностей, наприклад, водії та військові інженери», – додала Вікторія Кушнір.

Нагадаємо, Глава держави Петро Порошенко своїм підписом погодив закон України №265-VIII «Про внесення змін до закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо служби у військовому резерві в особливий період»