У ДБР викликали на допит екс-президента Петра Порошенка через записи телефонних розмов з політиками інших країн. Про це повідомили в прес-службі Державного бюро розслідувань.

“Відповідно до статей 133, 135-139, 224 Кримінально-процесуального кодексу України Порошенко П.О. викликається на 11:00 10 червня 2020 року в Державне бюро розслідувань для допиту в якості свідка в кримінальному провадженні №6220000000000456, в ході якого досліджуються обставини законності зняття інформації під час проведення міжнародних переговорів за участю президента України та посадових осіб іноземних держав “, – йдеться в повідомленні.

Адвокати Порошенка заявили, що що на допит він не прийде, тому що на відосики вони реагувати не збираються.

Пізніше інформацію різко прокоментували в телеграм-каналі “Резидент”:

“Шоу яке ми спостерігаємо останній рік з розслідуванням кримінальних справ Порошенка починає набридати. ДБР і Генеральний Прокурор створюють ілюзію розслідування злочинів екс-Президента, відкриваються нові кримінальні справи, але підозру нікому не вручають.

ДБР знову викликало Порошенка на допит. Його адвокат знову заявив, що він не прийде, тому що на відосики вони реагувати не збираються.

Цікаво, що заважає співробітникам ДБР з’явитися на засідання Ради і вручити повістку Порошенку особисто в руки, раз ви соромитеся застосовувати до нього примусовий привід?
Або ви боїтеся, що тоді Порошенко дійсно змушений буде прийти на допит?

Хтось свідомо качає Петра Порошенка як опозиційного лідера, якого переслідує влада, що дає постійне зростання рейтингу ЄС”, – йдеться в повідомленні каналу.