Останнім часом в Мережі активно обговорюють можливу вагітність співачки Ані Лорак. Шанувальники постійно підозрюють свою улюбленицю в цікавому положенні.

І сама співачка не проти полоскотати нерви. Кароліна постійно публікує фото у вільних нарядах, де в принципі можливо заховати живіт, а потім спростовує всі плітки, демонструючи плоский живіт.

І поки шанувальники гадають, вагітна чи ні Лорак в Мережу потрапили архівні фото співачки, на яких вона глибоко вагітна своєю донькою Софією.

Кадри вагітної Ані Лорак були зроблені вісім років тому.У той період вагітна Ані Лорак майже не з’являлася на публіці. Співачка уникала світських тусовок, не виступала і майже не давала інтерв’ю. Вона насолоджувалася періодом материнства, лише зрідка розбавляючи свої будні виходами у світ. Фото одного з таких виходів зірки знайшли журналісти Clutch.

У кадрі Ані Лорак сховала вагітний животик під просторою синьою футболкою. Також на ній вільні чорні штани і туфлі в тон.

Що цікаво, супроводжує українську знаменитість хресний її майбутньої дитини Філіп Кіркоров. Як відомо, з російським поп-королем Ані Лорак завжди була в теплих відносинах. Їх дружба почалася ще на початку творчості артистки, а після її участі в Євробаченні тільки зміцніла.