Останнім часом в Мережі активно обговорюють можливу вагітність співачки Ані Лорак. Шанувальники постійно підозрюють свою улюбленицю в цікавому положенні.

І сама співачка не проти полоскотати нерви. Кароліна постійно публікує фото у вільних нарядах, де в принципі можливо заховати живіт, а потім спростовує всі плітки, демонструючи плоский живіт.

І поки шанувальники гадають, вагітна чи ні Лорак в Мережу потрапили архівні фото співачки, на яких вона глибоко вагітна своєю донькою Софією.

Кадри вагітної Ані Лорак були зроблені вісім років тому.

У той період вагітна Ані Лорак майже не з’являлася на публіці. Співачка уникала світських тусовок, не виступала і майже не давала інтерв’ю. Вона насолоджувалася періодом материнства, лише зрідка розбавляючи свої будні виходами у світ. Фото одного з таких виходів зірки знайшли журналісти Clutch.

У кадрі Ані Лорак сховала вагітний животик під просторою синьою футболкою. Також на ній вільні чорні штани і туфлі в тон.

Що цікаво, супроводжує українську знаменитість хресний її майбутньої дитини Філіп Кіркоров. Як відомо, з російським поп-королем Ані Лорак завжди була в теплих відносинах. Їх дружба почалася ще на початку творчості артистки, а після її участі в Євробаченні тільки зміцніла.