У Польщі судитимуть українку, яка народила дитину прямо під час робочої зміни, а потім намагалася вбити немовля. Дитину вдалося врятувати. А саму українку тепер повинні перевірити психіатри.

Як повідомила в ефірі телеканалу психолог Наталя Кухтіна, така подія могла статися через те, що люди на заробітках не справляються з психологічним тиском, пов'язаним з тим, що ситуація, в якій людина тільки працює і не має поруч рідних є травмуючої.

"Це не життя, а це підміна життя. Життя там, там, де мама, тато, там, де діти, там, де, наприклад, чоловік – там життя. А тут тільки робота. Це неймовірно складно, неймовірно складно", заявила психолог.

За словами Кухтіної, людині, який планує виїзд за кордон в пошуках заробітків, важливо визначитися з життєвими пріоритетами.Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

"Люди, які виїжджають в іншу країну, вони, безумовно, почуваються самотніми, вони себе почувають незрозумілими. Не знання мови, не знання законів, не вміння звертатися за допомогою, не вміння. І дуже часто люди вступають в якісь ось сумнівні , наприклад, відносини або приховують навіть вагітність ", розповіла Кухтіна.

Також, за словами, Кухтіної, невірної є установка, згідно з якою, гроші здатні вирішити всі проблеми.

"Знаєте, не все в житті вимірюється грошима. Але, на превеликий жаль, ось чисто психологічно зараз у людей сформована думка таке, причому це вже не думка, це вже установка, це вже стереотип … Якщо у мене будуть гроші, я повирішувати всі питання . Ні. Життя, здоров'я, любов за гроші купити неможливо ", резюмувала психолог.