Історія із вбивством 17-річної тернопільської випускниці Ірини Мукоїди чим далі, тим більше стає заплутаною. А найгірше, що плутанина ця відбувається не без допомоги тих, хто навпаки мав би дати відповіді на запитання у даній кримінальній справі, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Розстріл Майдану: суд продовжив розгляд справи екс-беркутівців

Висувають все нові і нові версії вбивства дівчини. Про це на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» пише експерт-криміналіст програми «Слідство ведуть екстрасенси» Наталія Костильова

"Останніми днями у мережі і у соціальних мережах з'явилися акаунти "людей", без прізвищ, фото, місця локації, які вкидають ось таку версію стосовно причетності родини Василя Гнатюка до вбивства Іринки. Цікаво, що троль намагається переконати громадськість у існуванні організованного злочинного угрупування, яке складається з родичів Василя Гнатюка",- пише криміналіст.

За однією з версій, батьки Василя Гнатюка, якого звинувачують у вбивстві, допомагали йому приховати сліди    і докази його причетності.
І саме тому родина підозрюваного маніпулює всіма моментами, адже вони до останього були впевненні, що сліди на ножі випаленні а штани випранні.