Як відомо, оточення Петра Порошенка і він сам досить непогано збагатилося на армії. Так його друг і партнер Олег Гладковський отримував неймовірно щедрі замовлення від Міноборони на виготовлення військових санітарних автомобілів “Богдан”, які потім за браком якості ламалися прямо на фронті.

Але сьогодні від журналістського розслідування всі дізналися, що не лише Гладковський зміг успішно збільшити свої статки за рахунок українських військових.

Схема про яку йдеться мова полягала в тому, що оточення депутата Миколи Княжицького з “Європейської Солідарності” за безцінь скуповувало землі у мальовничій частині Карпат, мовиться про село Буркут на Івано-Франківщині.

Все було зроблено за всім знайомою “АТОшною” схемою земельного дерибану.

Нагадаємо, згідно з нашим законодавством, учасники бойових дій можуть безплатно отримати ділянку землі для ведення особистого сільського господарства в будь-якому населеному пункті України.

Для цього ветерану війни на Донбасі треба звернутися до місцевої ради із заявою про виділення землі. Бійцю мають дати ділянку площею до 2 гектарів, якщо місцева рада, звісно, має вільні землі у розпорядженні.

Робили все дуже просто: бійці зверталися із відповідними заявами до місцевих рад. Через що безплатно отримували землю, яку недорого продавали місцевим багатіям.

У нашому випадку це був Микола Княжицький.

До сільської ради 3 роки тому у карпатському селі Буркут звернулися 20 учасників бойових дій на Донбасі. Швидко, без жодних вагань сільрада роздала їм 80% всієї вільної землі у селищі.

Ви ж, напевно, не здивуєтеся, що за деякий час майже всю отриману ветеранами землю перепродали фірмі київського підприємця Голумбівського? Він виявився тісно пов’язаним з депутатом від “Євросолідарності” Княжицьким.

Журналісти “Української правди” порахували, що майже 2 гектари землі у цьому мальовничому куточку Карпат обійшлися оточенню Княжицького, завдяки описаній схемі, лише у смішних 450 тисяч гривень або заледве у 17 тисяч доларів.