Кум Путіна, лідер парламентської фракції ОПЗЖ Віктор Медведчук уникав покарання, оскільки був захищений політичним “дахом”.

Про це в коментарі УП заявив радник глави ОП Михайло Подоляк.

“Суспільство прекрасно розуміє, що ця людина не могла організовувати свій “енергетичні бізнес” чесно. Тільки політичний “дах” у різних владах упродовж багатьох років допомагала Медведчуку уникати уваги правоохоронних органів і прокуратури”, – сказав він.

В Офісі президента вважають, що раніше було складно уявити, що Медведчук “почне ховатися десь по лісах або на дачах у друзів, коли виявиться, що в Україні щодо нього також працює закон”.

Спроби кума Путіна уникнути вручення підозри в ОП “викликають тільки іронічну посмішку”. Водночас, там стверджують, що “сховатися не вийде”. Подоляк зазначив, що “деструктивна діяльність Медведчука впродовж десятиліть була абсолютно прозорою для всього нашого суспільства”. Йдеться про медіаімперії та інші “класичні непрозорі схеми і угоди, про що є багато журналістських розслідувань”.

Відзначимо також, що з приводу підписання підозр Медведчуку і Козаку, або Федералізації ОПЗЖ висловилася на своїй сторінці в Фейсбуці блогер і політолог Олеся Яхно.

Вона пише, що всі останні події доводять, що ніякої «ОПЗЖ» як цілісної партії вже немає.

“Доводити справу до юридичної складової -логічно. Замість кількості треба якість демонструвати. Хоча не виключаю, що обидва ОПЗЖ-депутата вже не в Україні (Козака так точно давно не видно).

Але у мене тут паралельне питання по ходу: як це так влаштовано у них там в ОПЗЖ, що Медведчук і Льовочкін, ніби як, в одному партійному проекті і, типу, партнери (ось на 9 травня навіть в одному «броньовику» проїхалися по Києву ), але Льовочкін не цурається ходити в ОП, яке в свою чергу прокинулося взимку 2021 року через політичну сплячку і вирішило зайнятися Медведчуком?

Все це тільки доводить, що ніякої ОПЗЖ як цілісної партії немає. Одні продавали політику в обмін на лояльність і бізнес в Росії (а всі ці піснеспіви «Вставай, страна огромная» як піар-супровід для глядача в Кремлі), а другі – вже залучені в думи / терки про новий проект.

Нагадуємо, 11 травня генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала підозри у державній зраді і замаху на розкрадання національних ресурсів у Криму народним депутатам Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку.

Слідчі СБУ проводять обшуки в офісі ОПЗЖ у кабінетах Медведчука на Великій Васильківській в Києві і ще в двох житлових будинках народного депутата в Києві.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.