Відомий український хореограф та суддя “Танців з зірками” Влад Яма, який днями поділився з шанувальниками своїм дитячим знімком, наразі чи не вперше засвітив обличчя сина.

На своїй сторінці в Instagram танцівник опублікував світлину зі святкування 4-річчя Леона, на якому можна розгледіти маленького іменинника. Однак і цього разу очі хлопчика турботливі батьки закрили наліпкою яскравих окулярів.

“Нашому Щастю 4 роки! Не віриться і сльози на очах. Спасибі Лілія Яма за нове життя”, – написав Влад під фото.

Також такий самий знімок розмістила і дружина хореографа.

“Якби мене запитали, чи щаслива я… Так! Особливо останні 4 роки. Головне – здоров’я, а решта все можна вирішити. І яке  ж щастя бути мамою. Шлемо вам поцілунки щастя”, – зазначила під знімком Ліліана.

Шанувальники пари також приєдналися до привітань маленькому Леону та зауважили у коментарях, що він схожий, як на тата, так і на маму.

“З Днем Народження синочка! На вас Влад схожий все ж таки”, “На Лілю схожий! Вітаємо ваше левеня!”, “Вітаю ви класні батьки, давайте братика або сестричку”, – писали під знімком підписники.

Нагадаємо, не так давно Влад Яма розповідав, чому не показує обличчя сина.

“Ми вважаємо, що йому так комфортніше і нам так комфортніше. Ви знаєте, у нас настільки все добре, що нам і так багато хто заздрить. А якщо ми покажемо його, то заздрісників стане ще набагато більше”, – зазначив Яма.