Державне управління справами домовилося про закупівлю штор для Маріїнського палацу в Києві на суму 7,6 млн гривень у ТОВ “Фірма “Калина”, що належить тещі колишнього голови Київської обласної державної адміністрації (лютий – вересень 2016) Максима Мельничука, передає Корупція.Інфо

Про це свідчать дані системи публічних закупівель ProZorro.

Початкова ціна замовника була 8 млн гривень.

Тендерні пропозиції подавали 4 фірми, однак до аукціону було допущено лише дві.

Обидві компанії, чиї документи були відхилені, подали в Антимонопольний комітет скарги на дискримінаційний підхід Держуправління справами до учасників. Зокрема одна з них скаржилися на необґрунтоване відхилення її тендерних пропозицій та допущення до конкурсу двох учасників, включаючи “Калину”, друга – на необґрунтоване допущення до конкурсу іншого учасника. Обидві скарги були відхилені АМКУ.

З двох допущених до конкурсу фірм “Калина” запропонувала ціну нижче – 7,6 млн гривень.

Згідно з укладеним у п’ятницю договором, фірма повинна до 30 липня поставити Держуправлінню справами 153 комплекти штор для облаштування Маріїнського палацу.

Договір про закупівлю штор був підписаний з генеральним директором фірми Ніною Примою, яка є засновником і кінцевим бенефіціаром “Калини”.

Її дочка, Олена Мельничук, працювала заступником генерального директора фірми “Калина” і є дружиною київського екс-губернатора Мельничука.

Популярне: Держава може відмовити у знижці на "комуналку": 7 причин втратити субсидію у 2018 році

Згідно сайту компанії, в 2003 році дизайнери “Калини” займалися оформленням інтер’єрів, виготовлення штор і скатертин, підбір ексклюзивної посуду для всіх залів і кімнат державної резиденції “Будинок з химерами”, розташованої по вул. Банкової на території Адміністрації Президента.

Нагадаємо,  генеральний директор Буковелю, нардеп і потенційний кандидат в президенти тепер ще й захотів журналістської слави.