В Україні необхідно суттєво збільшити суму штрафів за порушення ПДР пішоходами. Це дозволить значно знизити кількість ДТП на дорогах.

Таку думку в ефірі висловив Влад Антонов. Він також додав, що подібну реформу потрібно супроводжувати роз'яснювальними кампаніями в ЗМІ.

"Якби було достатньо дорожньої поліції, то можна було б зловити пішохода, оформити протокол. Але часто у них немає документів, немає паспорта, потрібно везти такого пішохода в райвідділ, встановлювати особу … і це все заради штрафу в 51 гривню. Штраф повинен бути суворим, хоча б в тисячу гривень ", – заявив Антонов.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Він запропонував варіювати розміри штрафу в залежності від того, де саме скоєно порушення. Наприклад, якщо це дорога на 3-4 смуги і з відбійником – штраф повинен бути не менше кількох тисяч гривень.

"Як проспекти Перемоги або Бажана – це магістралі з невпинним рухом, де регулярно гинуть пішоходи. Причому і молоді, і старі, і водії, які просто вибігли в ларьок за сигаретами. Людина заплативши, припустимо, 5000 гривень, в наступний раз подумає – чи варто чи? " – резюмував журналіст.