Команда Насті Каменських розкрила карти про особливості роботи з зіркою.

Настя вважає кожного зі співробітників своєї компанії членом дружної сім’ї.

Настя вважає кожного зі співробітників своєї компанії NICE2CU членом великої дружної сім’ї, яку називає NK-team. Співачка вважає, що всі люди в її команді з’явилися не випадково, адже саме про таких колег вона мріяла. Власна креативна компанія для Насті є не просто продюсерським центром чи школою талантів, а спільнотою креативних людей.

При відборі співробітників Настя Каменських враховувала все можливе: як людський фактор, так і попередній досвід роботи. Усі п’ять колег, які працюють в офісі, мають профільну освіту, отриману не лише в Україні. Це дуже важливо для співачки, адже вона з командою націлена на західний ринок. Кожний член команди володіє англійською мовою, а дехто навіть і другою іноземною.

Настя Каменських не вважає себе начальницею, а лише заводієм компанії NICE2CU. Кожна людина в команді є в певному сенсі головною (у своїй справі). Врешті-решт, усі разом вони створюють проєкт NK.

До своїх співробітників співачка дуже лояльна в тому сенсі, що нікого не штрафує й не змушує працювати. Адже кожний із них є невиправним трудоголіком і горить своєю справою. Правда, часом Настя змушена благати когось не йти на роботу, коли той захворів чи треба народжувати за тиждень. Співачка радіє з того, що вона зі своєю командою може не лише плідно працювати, але й приємно відпочити. NK-team має добру традицію: щонеділі збиратися разом.

А от на премії Настя не скупа. Вона завжди гідно оцінює роботу своїх колег. Крім того, співачка ніколи не розуміла тих зірок, які не усвідомлюють важливості людей і команди в будь-якому проєкті. Адже зірка – це лише верхівка величезного айсберга, де кожний артист зміг опинитись тільки завдяки плідній праці всієї команди.