У районі Вугледару знаходиться певна кількість українських військ, яка готова штурмувати Волноваху.

Про це в ефірі Апостроф TV розповів військовий експерт, льотчик, полковник ЗСУ у запасі Роман Світан.

“Там кілька десятків кілометрів до Волновахи. А від Волновахи на захід йде залізниця, яка постачає з Росії Херсонське та Запорізьке угруповання військ РФ. Втратити контроль над залізницею – значить втратити Мелітополь, Пологи, Токмак та Запорізької області. Вони це чудово розуміють, тому зараз намагаються контратакувати наші війська, які перебувають у Вугледарі”, – розповів він.

Крім того, полковник ЗСУ розповів про те, як погода допомагає ЗСУ знищувати ворога:

“Але зараз роздоріжжя, чорноземи, які не дають просуватися важкій техніці. Українські війська самі не рухаються, але й рухи росіян купують. Тому українські війська знищують росіян, у тому числі, і за допомогою погоди. Тим не менш, росіяни намагаються нас зупинити в районі Вугледара”, – поділився Світан.

Нещодавно радник мера Маріуполя Петро Андрющенко показав у Telegram знищенe військову базу російських окупантів у тимчасово окупованій Волновасі Донецької області.

“Нарешті з’явилося відео результатів “бавовни”, що завітала в кафе “Ахтамар”, Волноваха. Можна легко побачити, наскільки влучно. З місця повідомляють, що співоча група Кобзону отримала значне поповнення”, – зазначив Андрющенко.

За його словами, окупаційна влада досі мовчить про реальні наслідки, що додатково підтверджує болючість втрат для окупантів.