Народні обранці завжди вміли поєднувати роботу та відпочинок, передає Корупція.Інфо

Популярне: Викопуйте картоплю назад!!! Синоптики передають чергове похолодання, ТАКОЇ зміни погоди ви точно ще не бачили

Депутати нарешті повернулися на свою роботу в парламент. Цілий місяць тривали їх канікули, які зазвичай народні обранці проводять у відпочинку та роз'їздах.

Робота і лижі

Щоб бути до кінця чесними, потрібно відзначити, що цей період з кінця квітня до 16 травня не є для парламентаріїв повноцінною відпусткою. За регламентом протягом цього часу у нардепів передбачено 3 тижні на роботу в комітетах, комісіях і фракціях, а також 1 тиждень – на роботу з виборцями.

Більшість депутатів у цей час якщо і відпочивають за кордоном, то намагаються це максимально приховати. Зазвичай вони говорять, що провели весь час у роботі.

«Особисто я провів весь цей час у робочих поїздках по Україні», – повідомив член Радикальної партії Олега Ляшка, чемпіон світу з плавання Денис Силантьєв.

Однак його колега по партії Ігор Попов не став приховувати, що побував у цей час у Норвегії.

«Канікули мої пройшли під снігом в Осло», – зізнався він нам.

Попов також додав, що сподівався, що після відпочинку народні обранці припинять сперечатися один з одним, і робота під куполом закипить. Але помилився…

«Відправлення двох законів по ЖКГ на повторне читання  знову показало відсутність коаліції і відсутність узгоджених позицій», – зазначив він.

Будапешт і Дубай

За кордоном побував за травневі свята і член Опозиційного блоку Нестор Шуфрич. Але весь інший час, за його словами, він провів удома.

«На два дні лише вдалося злітати в Будапешт, – повідомив він. – А вдома відпочивав, плавав у басейні».

А ось колега Шуфрича по парламенту, але опонент у сесійній залі, член БПП Володимир Ар'єв майже взагалі не відпочивав.

«Канікул не було, – гордо сказав він. – Була робота в ПАРЄ, в перервах якої мені вдалося відпочити 4 дні».

Також без вихідних залишився і член партії «Воля народу» Євген Рибчинський.

«Для батька трьох неповнолітніх дітей канікул не існує, – посміхнувся нардеп. – Просто робота плавно перетікає з великої української сім'ї до малої Рибчинської».

До речі, варто додати, що не тільки народні депутати відпочивали у цей час. Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, видно, сильно запрацювався і також вирішив зробити перепочинок. Чиновник 9 травня повернувся з Дубая. Тепер засмаглий антикорупціонер продовжує боротися з корупцією, хоча, доводиться визнати, виходить у нього це не дуже.