Відомий телеведучий Савік Шустер пояснив, чому не оприлюднив слова на той момент президента України Віктора Януковича, який у розмові з ним у 2012 році сказав, що за непідписання Харківських угод Володимир Путін прямо погрожував відібрати Крим.
Шустер згадує про це в своїй книзі, але в інтерв'ю сказав, що на той момент не намагався оприлюднити цю інформацію, так як Янукович сказав йому про це в особистій бесіді.
"У цьому сенсі я не до кінця американський журналіст, коли все суспільно значуще, навіть сказане в приватній бесіді, ти зобов'язаний донести суспільству.
Я тоді вирішив, раз це особиста бесіда, то я не можу озвучити, не попросивши на це дозволу, а у Януковича просити дозволу мені вже тоді було соромно ", – заявив телеведучий.
Окрім того, відомий телеведучий Савік Шустер в інтерв'ю розповів, як його ток-шоу Шустер LIVE допомагала Юлія Тимошенко.
Про це він згадав, відповідаючи на питання, чому в своїй книзі з нинішніх політиків він добре відгукується тільки про лідера Батьківщини.
Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня
"По-перше, Юлія Володимирівна реально нам допомогла, коли нас викинули звідусіль. Вийшовши з колонії, вона попросила Арсенія Яценюка все ж дати нам ефір на Першому національному. Але я не можу сказати, що я до неї ставлюся інакше, ніж до інших політиків ", – сказав Шустер.
Коментуючи те, чому він не скасував дебатів Тимошенко і Петра Порошенка, знаючи, що останній перебуває в Західній Україні, через що дебати перетворилися в монолог Тимошенко, Шустер заявив, що зараз би так не вчинив.
"Ну, зізнатися, я б, напевно, такого більше не повторив. Хоча, з іншого боку, вважаю, що публічному політику відмовлятися від участі в політичних дебатах вкрай неправильно. Тим більше Петро Олексійович – не Віктор Федорович, він прекрасно формулює", – заявив він.
Нагадаємо, 28 вересня, у рамках масштабного книжкового фестивалю відомий журналіст і телеведучий Савік Шустер презентував книгу "Свобода слова проти страху і приниження", яка включає в себе результати опитувань, котрі він проводив серед глядачів свого ток-шоу в студії
"Протягом 14 місяців я питав у глядачів про те, з якою емоцією вони приходили в студію, а також покидали її – страху, приниження або надії. Ніхто не розумів, навіщо я це питання задаю. У підсумку ми назвали книжку "Свобода слова проти страху і приниження"- але якщо по-справжньому, її треба було назвати "Історія одного дослідження", – сказав він.