Днями до диспетчерської центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик про те, що в одному із сіл Волині на березі ставка виявили двох дітей без свідомості. 

Так як була ймовірність утоплення, на місце події, терміново, виїхали дві «швидкі». 

Медики й справді виявили двох дівчаток віком 10 та 11 років, одна з яких була без свідомості. Та, що була при свідомості, зізналася – із сестрою вживали алкоголь, а тоді пішли на берег ставка спати. 

Після надання першої медичної допомоги дітей транспортували до лікувального закладу. Поки санітарні авто долали відстань у 40 кілометрів, чергові медики лікарні вже готувалися до реанімаційних заходів.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що у Миколаївському районі Львівської області троє підлітків потрапили до лікарні з отруєнням алкоголем.

"28 травня, близько третьої години ночі надійшло повідомлення від медиків про те, що в лікарню доставлені троє підлітків. Лікарі діагностували у 15-річної мешканки району алкогольне отруєння тяжкого ступеня, у її ровесника – судомний синдром, а у 14-річної дівчинки – стан алкогольного сп'яніння", – повідомляють у поліції.