Під Харків зійшов з рейок швидкісний пасажирський потяг «Хюндай», який слідував за маршрутом Харків – Київ. Пасажири та працівники станції очікують прибуття на місце події рятувальної служби. Постраждалих під час інциденту немає. 

Про цю новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.інфо
Звістка про «Хюндаї», який зійшов з шляху, розлетілася миттєво – очевидці події розмістили в соцмережах фотографії поїзда. Згідно з повідомленнями пасажирів, поїзд тільки вийшов зі станції, встигнувши проїхати близько 20 кілометрів, після чого його хід став сповільнюватися і несподівано третій вагон повністю зійшов з рейок. Вагон зійшов на сусідній шлях, по дорозі зачепивши трансформаторний стовп, який від удару впав. 

Всі пасажири залишилися сидіти у вагоні, так як двері виявилися заблокованими. Повідомляється, що неподалік від місця події на сусідньому шляху стояла ремонтна техніка. Залізничні слюсарі оглянули зійшовший з рейок потяг, проте ніяких дії до приїзду відповідних служб не робили. 

Відзначається, що в результаті інциденту потерпілих немає. Люди не панікують – спокійно чекають вирішення нестандартної ситуації.

ц1 ц2 ц3 ц4