Повз скандалу навколо Конституційного суду не міг спокійно пройти мовчки сивочолий гетьман Порошенко. Про це в Телеграм пише відома журналістка Світлана Крюкова.

Далі подаємо її слова в оригіналі:

Вирішив пафосно повчити нас «демократичним традиціям» – залучити міжнародних експертів і на чесному прозорому конкурсі призначити три (а можливо чотири – з урахуванням заяви Судді Сліденка) нових суддів КС.

По ходу звинуватив Зе в тому, що той хоче штурмом взяти КС, переформатувати його під себе і перетворити в ручного помічника для прийняття «узурпаторських рішень», напрацьованих в стінах Офісу президента профільними заступниками Єрмака.

Петро Олексійович, шикарний постріл собі в ногу. За Фрейдом.
А у вас в Адміністрації не було куратора судів, до яких вищий склад суддівського корпусу України приїжджав на килим?
Зараз в Ізраїлі сидить. З новим прокурором переписується.
У вас було чесно, законно, прозоро і незалежно?

А ви, будучи президентом, не підім’яли під себе той же Конституційний суд? З 15 діючих його суддів – вісім призначені вами особисто, або контрольованою вами коаліцією БПП-НФ минулого складу парламенту, або згвалтованим вами з’їздом суддів?

У вас не керували судами? Або суддя Чаус, яким ви через пальцем в жопу вправляли в Дніпровському суді, щоб посадити політичних опонентів, – не через у Молдові п’ятий рік. Цінний свідок. Повернемо рано чи пізно і у вас вдома поселимо.

То які у вас з цього приводу претензії до Зеленського? Він просто копіпаст (за відсутністю кращих варіантів) все те, що робили ви.

В одному з вами не погоджуся принципово.
Зеленський – диктатор? А тут серйозно чи претендуєте на вакантне місце лідера в «95-му Кварталі».
Перегляньте вчорашній ефір, де диктатора годину, як кошеня фейсом в калюжу тикали пара знатних аферистів-активістів-грантоїдів, а він намагався нервово щось проректи про демократичні цінності.

Який з нього диктатор? У нього друга за значимістю проблема – домашнє насильство. А у вас – жадібність і коротка пам’ять.

Крім того, Світлана Крюкова виступаючи в ефірі 112 каналу і коментуючи нове скандальне відео Давида Жванії, в якому той запевняє, що Порошенко готує державний переворот, журналістка зазначила наступне:

“Про Жванію і про те, що він робить. Є така відома цитата у Юлія Цезаря, який говорив, що -” Я люблю зраду, але не люблю зрадників “. Ось це про Жванію. Потрібно розуміти, що зараз ми слухаємо заяву людини, яка колись була яскравим ядром команди Порошенка. Це говорить і про Жванію і про Порошенка. Тому що Порошенко в силу своєї абсолютно мерзотної натури притягує до себе собі подібних. Він такий же дріб’язковий, такий само не відданий, недостойний у всіх сенсах політик і людина, яка навколо себе збирає потенційних зрадників. Жванія не перший і не останній “.