Юлія Тимошенко продовжує бездумно витрачати гроші на рекламні борди, а краще виділити їх для найму грамотних консультантів, щоб не смішити українців своєю некомпетентністю.

Про це у своєму Facebook написав політолог і блогер Кирило Сазонов.

“Судячи з усього, в штабі Тимошенко дуже багато грошей. Хто-небудь підкаже їй, що краще не витрачати величезні кошти на папір, а краще виділити їх для найму грамотних консультантів? Краще найняти адекватного випускника ВНЗ по газовій галузі, щоб не смішити українців своєю некомпетентністю “, – пише він.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

\

“На форумі YES Тимошенко пообіцяла, що ринок сформує ціну на газ. Але питання, а що там формувати? Їй потрібно було підказати, що в Україні вже є ринкова ціна для промисловості. Зараз вона на позначці в 11 тисяч, а в жовтні буде 14 . Для населення вона взагалі менше 7 тисяч. А щодо електроенергії хтось збирається підказати Тимошенко? Найнижча ціна в ЄС в Болгарії – вона в три рази вища за українську, яку різні лобісти проклинають через формулу “Роттердам +”. Ми готові до різкого переходу на ринок цін або до того, що люди отримають платежі на десять тисяч? “, – заявляє Сазонов.

Також Сазанов наголосив на тому, що Юлія Володимирівна постійно навішує українцям брехню, заради власної вигоди.

“Я розумію бажання кандидата сподобатися всім, але не можна обіцяти населенню низькі тарифи, а потім на форумі брехати про ринок цін. Тому що це означає – зростання тарифів в два рази. Так що або продовжуйте грати в соціалізм з ковбасою по 2, 20, або готуйтеся до шокової терапії ринкової економіки. Але одночасно сидіти на двох стільцях неможливо. Як говорив герой старого фільму граф Каліостро – сідниці не вистачить “, – підсумував політолог.