obstrel-terroristyi-SHirokino

Сьогодні вранці командування сектора «М» віддало усний наказ про виведення добровольчих батальйонів із Широкиного. Громадські активісти Маріуполя та Автомайдан збираються бойкотувати виведення військових і вимагають приїзду Президента  Петра Порошенка.

Про це повідомляють народні депутати Ігор Мосійчук і Семен Семенченко, передає Корупція.Інфо.

«Сьогодні командування сектора М віддало усний наказ про виведення добровольчих батальйонів із Широкиного. Вважаю дане рішення військового керівництва держави як мінімум помилковим, як максимум – державною зрадою. Адже сумнівів у тому, що Широкине буде захоплене окупантами майже немає. Прикладом є Щастя на Луганщині. Як тільки звідти був виведений батальйон "Айдар" – туди ввірвалися сепаратисти», – зазначає депутат Мосійчук.

Інформацію про отримання бійцями наказу покинути Широкине підтверджує і екс-командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко.

«За інформацією офіцерів "Донбасу" вранці на шикуванні начальником штабу угруповання Нацгвардії в секторі "М" було зачитано розпорядження командуючого сектором М генерала Федорова. На виконання наказу НГШ Муженко батальйон, який бореться на передовій 1,5 року, з них півроку в Широкіно, планують вивести. Розпорядження на руки не дали», – розповідає колишній командир батальйону .За інформацією Семенченка, командування батальйону виїхало в штаб сектора зажадати на руки письмового розпорядження.

Тим часом громадські активісти Маріуполя та Автомайдан збираються бойкотувати виведення військових із Широкиного, оскільки вважають, що здача Широкиного – це здача Маріуполя.

«Увечері патріоти Маріуполя прийняли рішення збирати Автомайдан і виставляти пікети. Вимагають не виводити добробати з Широкиного. Вимагають Порошенка в Маріуполь», – каже Семен Семенченко.

Депутати сприймають такі дії влади за зраду.

«Дане рішення є наслідком зрадницької дипломатії Президента Петра Порошенка, який під тиском Москви та Заходу погодився на 30-км буферну зону між російськими терористичними військами та українськими збройними силами. Українці за наказом головнокомандуючого почали створювати таку зону – у відповідь російські терористи переходять у наступ», – наголошує Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, раніше вже поширювалася інформація, що Широкине готують до здачі сепаратистам. Над розташуванням батальйону «Донбас» несподівано виникли капоніри ВСУ, спрямовані на розташування батальйону.‡агрузка...