Збройні Сили України ведуть запеклі бої за звільнення від загарбників території держави. За минулу добу по противнику було нанесено низку ударів в результаті яких противник поніс суттєвих втрат у техніці, а спеціальні підрозділи Збройних Сил України проводять розвідку та пошук диверсійно-розвідувальних груп та незаконних збройних формувань довкола Маріуполя.

Про це в суботу, 30 серпня, повідомили на офіційній сторінці прес-центру штабу АТО у Facebook.

«Зокрема було нанесено ураження по автомобільній колоні противника (до 30 одиниць автомобілів), яка рухалася в напрямку Луганське-Алчевськ. Крім цього знищено два автомобілі з колони, яка рухалась в напрямку Зугрес-Харцизск», – йдеться у повідомленні.

У прес-центрі інформують, що загальні втрати загарбників – це 2 танки, 3 БТРа, одна установка «Ураган», 6 установок БМ21 «Град» та 35 осіб.Продовжується проведення зачистки населеного пункту Родакове.

Між тим, за останню добу не припинялися обстріли позицій та блокпостів сил АТО неподалік населених пунктів Успенка, Макарове, Маломиколаївка, Красна Поляна, Майорск, Верхнє Троїцьке, Дебальцево, Первомайськ, Комсомольське.

«Двічі з танків та установок БМ 21 «Град» було обстріляно аеродром Луганськ. З боку Російської Федерації було обстріляно позиції наших військових неподалік населеного пункту Городище. Росіяни застосували проти наших військ протитанкові керовані ракети», – інформують у штабі АТО.

Джерело: Zaxid.NET‡агрузка...