В районі села Сміле Луганській області бійці Національної гвардії потрапили в оточення. Більше десятка вбитих і поранених. Боєприпаси закінчуються. Вода і їжа закінчується. Поля вздовж траси заміновані протитанковими мінами. На численні прохання про допомогу керівництво АТО не реагує. 

Уже була домовленість, начебто була домовленість, що вони нас з технікою відпускають, ми їх територію залишаємо. Тут пів години тому ми не знаємо чия це артилерія вдарила по з позиціями, так що ніяких переговорів нічого, ми не знаємо чого ми чекаємо кінця-краю або чого, ніхто не знає, що воно буде », – повідомляє боєць. Солдати не знають чи був обстріл проведений українськими військами або ж це провокація, але тепер про переговори не може бути й мови. «Сказали без п'яти дванадцять на виборах днем, вони нам зроблять вибори і все – ось це вони можуть зробити, техніки для цього вони мають достатньо», – розповідає солдат Віктор. 

В свою чергу Еспресо.TV з посиланням на журналіста Андрія Цаплієнка підтверджує, вкрай важке становище бійців.

Дорога між 31-м і 32-м блокпостами всіяна розбитою технікою. Сепар її наносили, щоб наша колона не могла проїхати по трасі Попасна-Луганськ до своїх позицій. 32-ий оточений повністю. Там п'ятдесят чоловік. Було. А тепер з півсотні близько півтора десятка «двохсотий», які лежать навколо українських позицій, і їх ніхто не вивозить «, – пише Андрій. За словами журналіста представники ОБСЄ спішно покинули небезпечний район до початку бойових дій.

 

Джерело: informator.lg.ua