Рідні 3-річного Артема Качури вважають винними в його смерті лікарів "швидкої" і інфекційного відділення міської дитячої лікарні Тернополя, передає Корупція.Інфо

Про це OBOZREVATEL розповіла рідна тітка Артема Анастасія Доскач. Вона пояснила, що трирічний Артем помер 5 червня в реанімації Тернопільської міської дитячої лікарні. Лікарі добу боролися за його життя, але зробити нічого не змогли.

За словами Анастасії, протягом трьох днів мама викликала швидку, бо малюкові ставало все гірше і гірше, у нього піднімалася температура, а потім він почав рвати. Лікарі приїжджали на виклик чотири рази, і тільки в останній раз, 4 червня, все-таки відвезли Артема в лікарню. Весь цей час вони ставили йому різні діагнози – то вірус, то ангіна. У лікарні ангіна не підтвердилася, і Артема відправили в інфекційне відділення, де замість того, щоб швидко взяти аналізи, стали давати ліки від блювоти.

Тітка повідомила, що тільки коли перелякана мама опівночі підняла шум, тому що малюк вже не міг бачити і тримати голівку, медики відправили його в реанімацію, але було пізно. Для порятунку не вистачило якихось кількох годин. Попередній діагноз, який поставили лікарі – бактеріальний менінгіт.

"У лікарні він приїхав ще на своїх ногах, міг говорити і бачив. Але лікарі не взяли ні аналіз крові, ні сечі. Якби вони хоча б кров подивилися, може, зрозуміли б, що з дитиною щось не так. Вже майже опівночі мама покликала лікарів, вони вийняли катетер і збиралися йти. Тоді Надя їм каже, що з дитиною щось не так, він не бачить. Вони стали дивитися, а він уже й головку не тримає. Тоді вони викликали реанімацію ", – з гіркотою розповідає тітка малюка Анастасія Доскач.За її словами, результати аналізів розтину тіла дитини їм повинні були віддати вже на шостий день, 11 червня. "Ми 19 червня туди ходили, а вони все відмовки знаходять. Мовляв, комісії не було. Ми боїмося що за стільки часу лікарі вже історію хвороби Артемка могли переписати, і ми нічого не доведемо. Ми вважаємо, що винні лікарі", – говорить Анастасія Доскач.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

Мама Артема написала заяву в поліцію, там зараз проводиться перевірка.

У дитячому садку №17 Тернополя, куди ходив Артем, ніяких перевірок не проводили. "У п'ятницю він був у зведеній групі, туди зібрали дітей на літо. Ми його забрали, все начебто було нормально. Але вже через дві години піднялася температура. Ми не знаємо, де він міг заразитися, може, і в садку. Нам поки нічого там не говорили ", – розповідає Анастасія Доскач.