СБУ спільно з Генпрокуратурою влаштували рейд по місцю дислокації полку спецназу поліції "Дніпро-1", в результаті якого було виявлено рекордну кількість незаконної зброї і боєприпасів, повідомляє прес-служба ГПУ, передає Корупція.Інфо.

У ГПУ повідомляють, що вранці 6 липня була проведена спецоперація по вилученню незаконно утримуваної зброї і боєприпасів, які були вивезені із зони бойових дій на Сході України. Крім співробітників СБУ і Генпрокуратури, в рейді брали участь підрозділи управління внутрішньої безпеки Нацполіціі в Києві та Державною прикордонною службою."За місцем дислокації полку" Дніпро-1 "виявлено рекордну кількість незаконно утримуваної зброї, боєприпасів і вибухових речовин, які викрадені, вивезені із зони бойових дій як вже списане військове майно, яке використовувалося під час зіткнень з бойовиками терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР", – сказано в повідомленні.

апро

У прес-службі додали, що спецоперація триває, проводиться комплекс передбачених законом заходів з метою подальшого вилучення зброї та боєприпасів, а також встановлення кола осіб, причетних до організації незаконного їх зберігання.