На одному з дитячих майданчиків у столиці України відбулося «страшне», в результаті чого дітей довелося терміново евакуювати. Про це повідомляють очевидці.

«Тільки що на ж/м Виноградар за адресою вул. Н.Ужвій 4в, на дитячому майданчику група молодих людей з 12 чоловік під впливом наркотичних препаратів набігла на дитячий майданчик і закидала камінням дітей, розпилюючи газовий балончик “Терен-4 м” у бік дітей, після чого побили хлопців, які бавились на майданчику», – йдеться в повідомленні.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Більше того, журналісти уточнили, що звернення до правоохоронців не діють: силовики просто не реагують на ситуацію.

На опублікованих кадрах видно, як невідомих хуліганів проганяють мами постраждалих дітей. При цьому деякі з них зуміли «отримати на горіхи».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що інцидент з нападом мавпи на маленьку дівчинку стався в одному з зоопарків Китаю. Мавпа на прізвисько Тота напала на маленьку дівчинку. 

Відомо, що дівчинка разом з мамою пригощає ласощами невелику мавпу. При цьому дівчинка присіла на одній із сходинок. У якийсь момент частування закінчується і це дуже засмучує мавпу. Буквально через секунду незадоволена тварина б'є дівчинку прямо в обличчя. Від такого сильного і несподіваного удару дівчинка злітає зі сходинок.