Люди кажуть, що у великій мірі відповідальний також і батько, який залишив сім’ю заради нового кохання.

Сусіди підозрюваної у вбивстві двох своїх діток Катерини Бабкіної вважають, що до злочину жінку мігло підштовхнути непережите жінкою розлучення. Вона начебто відчувала дикий страх жити без чоловіка.

«Дітки? Йой боженьки, як вони її любили: мамочко, мамочко! Вона їх завжди за ручку», «Спокійна врівноважена, як усі», «Вона була, як всі матері: любила дітей і сама доглянута», — так характеризують жінку у дворі, де вона жила. 

Сусіди її не засуджують, бо просто в шоці, а вчинок пояснюють депресією і психічним станом, коли людина не відповідає за власні дії. «Це провина обох батьків 100%. Тому що я вже 22 роки в законному шлюбі. Розлучення – це проблема двох», — кажуть люди. 

«Чоловік теж винен. Він залишив її на орендованій квартирі і двоє дітей. Це в садочок завести, нагодувати та ще й взяти кинути. Тим більше, вона не наша. Немає ні друзів, нікого», — вважають сусіди.

Катерина Бабкіна зараз під арештом. Їй 36 років, вона вихователька дитсадка. Кілька днів тому жінка втопила свого 5-річного сина і 6-річну доньку. Фатальне озеро – в соцмережі мати-вбивця ще рік тому виклала фотографію іншої водойми. В озеро поруч з будинком вона зайшла з дітьми за руки і силою тримала їх під водою, до останнього подиху. Через добу шалену і розпатлану жінку знайшла не поліція, а її колишній чоловік Денис Бабкін. Вона йшла по трасі неподалік від Чернігова, йому першому і розповіла, що зробила. Вже в поліції додала: наснився кінець світу, дітей начебто рятувала, і хотіла вбити себе, але духу не вистачило. «Я їй співчуваю, просто нікого не виявилося поруч. Не було нікого, вона сама була. І буває фатальна любов», — каже консьєржка.

В цю багатоповерхівку молоде подружжя, Катя і Денис, переїхали з Криму. Він влаштувався програмістом, добре заробляв, завів друзів. Консьєржка каже, що у жінки ж ніколи нікого не було поруч, окрім дітей і чоловіка – всі близькі і друзі залишилися на півострові. У столиці дружина страшно боялася втратити коханого, який на три роки молодший за неї, і про це розповіла свому стилісту. «Він був для неї цілим світом! Казала: «Дуже боюся, що він піде, як я буду жити?». Було видно, що вона з усіх сил намагається склеїти те, що тріщало по швах. Розлучилася вже тоді, коли його чергова дружина була вагітна. Думаю, для Каті це було пекло», — каже стиліст.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Чоловік залишив сім’ю ще півтора року тому, але одружився другий раз влітку. У нього вже народилася третя дитина від нової дружини. Але про першу сім’ю, кажуть знайомі, він не забував – на дітей та оренду 2-кімнатного житла давав гроші. Сам приїжджав теж, іноді – з новою обраницею. «Як він почав їздити, вона стала краще одягатися. Вона зациклилася на цьому чоловікові, вплиноло розлучення – це дуже і дуже на неї вплинуло. І ще він їздив з іншого сюди, я бачила тут їх двоє – його і ту другу. Він привозив дітей», — розповіла консьєржка.

Двері квартири, де живе зараз чоловік, відкриває його нова дружина Єлизавета. «У нас така трагедія», — каже вона. За кілька хвилин вона виходить у коридор зі своєю сім’єю. Чи Могла «маніакальна любов» самотньої жінки призвести до цій драмі? Її рідні заперечують: «Не було у неї нездорової любові, а був егоїзм. От і все. Це називається з жиру біситися, по іншому ніяк». Чоловік чекає родину на вулиці – дівчинку, яку народила друга жінка, заносить в авто. Йому не під силу вимовити хоч слово – він мовчки їде. Коли поховають двох його дітей від першої дружини – невідомо. З моргу ще не забрали, бо, кажуть, чекають приїзду діда і баби.