Äåïóòàò Âåðõîâíîé Ðàäû Îëåã Ëÿøêî (âíåôðàêöèîííûé)

Над Радикальною партією відбувається розправа у зв'язку з її переходом в опозицію, заявив в ефірі Шустер-Live народний депутат, лідер Радикальної партії Олег Ляшко, передає Корупція Інфо

«За моєю інформацією, станом на сьогоднішній день проти п'яти народних депутатів від Радикальної партії порушені кримінальні справи. Лінько, Лозовій, Мосійчук, Скуратівський, Рибалко. Також я знаю, що проти мене порушено кримінальну справу і, можливо, буде подано найближчим часом прохання про арешт депутатів Лозового і Линька. Тобто, з 21 народного депутата України, які входять у фракцію Радикальної партії, по семи народним депутатам порушені кримінальні справи, вони знаходяться під слідством », – заявив Ляшко.

За його словами, депутатів його фракції після її переходу в опозицію підкуповували, їм погрожували і тепер заарештовують.

«Я питаю, це що, само, найбільша корупція в нашій країні це Ляшко і його команда, так? Це не боротьба з корупцією. Це розправа з нами за те, що ми перейшли в опозицію », – підсумував він.