Лідер Радикальної партії, екснардеп Олег Ляшко прокоментував в ефірі каналу “Україна 24” розкриття схеми з масового підкупу виборців на Чернігівщині.

“Замість того, щоб для молоді робити, щоб спортзали були, стадіони були, щоб по генделиках молодь не тинялась, що робить начальник відділу (райдержадміністрації — ред.) – організовує схеми підкупу людей. Сім років тюрми. Тобто чиновник, державний чиновник, який працює на державній службі, займається злочинами, займається підкупами та ховається за посадою. Поліція молодці, затримали машину”, — сказав він.

Нагадаємо, ввечері 2 жовтня на Чернігівщині поліція затримала причетних до організації так званої виборчої сітки. Серед них чиновник Бахмацької РДА Василь Онищенко. З його автівки вилучили списки виборців із зазначенням так званих “десятників” і готівку.

За інформацією МВС, чиновник і його спільниця організували піраміду з виборців, які за гроші мали проголосувати за ймовірну кандидатку, за інформацією джерел “Україна 24”, Людмилу Давиденко та місцеву організацію. Порушена справа за статтею підкуп. Винуватцям загрожує до 6 років в’язниці.