Дитині потрібне дороге лікування і донори крові

У Давида діагностували саркому Юінга сьомого ребра праворуч, тобто на ребрі хлопчика пухлина.

«Пухлина була маленька, не привертала особливої уваги. Але коли Давид травмувався в школі, під час уроку фізкультури, впавши на груднину, пухлина з часом почала зростати. Ми звернулися до лікарів за місцем проживання, бо пухлина давала про себе знати: сильні болі вночі, важке дихання, слабкість. Та призначені методи лікування тільки погіршили стан дитини. Вирушили до Києва та почались походи лікарями, дослідження, обстеження, консультації. В Київському інституті Раку після проведення двох трепанбіопсій пухлини встановили злоякісність пухлини та діагностували онкологію, саркому Юінга другої стадії», – розповідає мама хлопчика.

Давид пройшов перший блок хіміотерапії, та повне лікування складає з 13 блоків хіміотерапій та оперативного втручання з видалення 7/8 ребер та навколишніх тканей.

«До цього потребуємо донорів, та донорів чоловіків з В (lll)  Rh (+) группою для тромбоцитарної маси, а також кошти на лікування, операцію та реабілітацію після лікування. Багатодітна родина не може покрити всі витрати, тому благаємо про допомогу», – просять рідні дитини.

Реквізити для допомоги

Карта ПриватБанку

5168 7427 0950 4645

Максюта Людмила Анатоліївна (мама)