Сім'я терміново збирає кошти на порятунок дитини.

Сім'я з маленького міста Покров (колишній Орджонікідзе) потребує допомоги всіх небайдужих людей, щоб врятувати життя 3-річного Іллі.

«Почалося все з того, що піднялася температура 39, що не збивалася, збільшувалися лімфовузли і дитина не вставала на ніжки. Батьки відразу ж звернулися до лікаря-педіатра, який взяв аналізи і призначив лікування. Після того, як прийшли результати крові, лікар порекомендував звернутися в місто Дніпро для обстеження. А там виявили страшний діагноз – пухлина величезних розмірів підключичних лімфовузлів, яка дуже швидко збільшується », – розповідають волонтери, які допомагають родині рятувати малюка.

Довгий час батьки були в очікуванні точного діагнозу. У грудні тато повіз біопсію до Києва і повернувся з невтішним діагнозом – нейробластома 4 стадії, метастази в кістковому мозку і лімфатичної системи.

Зараз сім'я в боротьбі і страху і дуже потребує допомоги людей! Необхідна величезна сума для лікування малюка.

"З грудня 2018 року Ілля переніс 5 блоків хіміотерапії і ще чекає тривалий шлях лікування. У багатьох країнах світу в лікування нейробластоми включена імунотерапія, в Україні такої терапії немає, препарат не зареєстрований. Ми направили медичні документи Іллюші в різні клініки і нам відгукнувся дитячий госпіталь в Барселоні. Якщо Іллюша пройде імунотерапію після основного лікування, це підвищить його шанси на життя. Прошу вас, допоможіть йому жити! Допоможіть пройти імунотерапію антитілами ", – просити мама малюка.

Реквізити для допомоги:

5168 7573 7716 6683 Кондарюк Катерина (мама)

https://www.instagram.com/ilya_kondaruk/