Петро Порошенко вечеряв в компанії своєї дружини Марини, двох дочок і сина. Президента України Петра Порошенка з дружиною і дітьми помітили в елітному київському ресторані Manu за сімейною вечерею.

Про це експерт Інституту соціальних технологій «Соціополіс» Ярослав Макітра написав на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція Інфо

Він повідомив, що в ресторані перунської кухні Manu помітив Порошенко з родиною.

«Вечеряємо з друзями і тут такі несподівані гості по сусідству. Петро Порошенко з сім'єю. Можливо і не зовсім коректно, але все-таки зробив фото. Місце все-таки публічне: київський ресторан Manu» – написав Макітра і опублікував відповідні фотографії. 

 

Фото було зроблено в ресторані перуанської кухні в Києві. Ціни тут явно не для українців, які отримують середню зарплату.

Так, порція креветок з соусом там обійдеться в 548 грн, стейк з соусом і цибулею-шалот – 985 грн, парфе з шоколадом, бананом і м'ятою – 194 грн, Нью-Йорк стейк в перуанському стилі за 1 268 гривень.

Судячи з фото, президент перебував у VIP-кімнаті на 10 персон.

Як повідомив сам Ярослав Макітра, охорона гаранта ніяк не відреагувала на те, що він фотографував, та й після публікації знімків у нього проблем не було: "Охорона до мене не підходила і на цю хвилину реакція відсутня".

На питання, коли ж саме президент відвідав ресторан, співрозмовник уточнює, що це було вчора, 5 серпня близько 21:00. Це ж час підтвердила і адміністрація закладу.

"На той момент в ресторані не було порожньо, крім мене з друзями – ще близько десяти гостей. В ресторані кілька залів і двері кімнати, де вечеряв президент, були відкриті. Ви ж розумієте, що якщо людина не хоче, щоб його бачили, а тим більше перша особа країни, – він трапезує по-іншому. він вважає за краще бути непоміченим ", – продовжує політтехнолог.

Варто відзначити, що ресторан перуанської кухні розташований в жвавому районі міста – на вул. Великій Васильківській, 94.

Багато представників команди президента Петра Порошенка і першої леді Марини Порошенко вирушили в відпускні подорожі. А це означає, що їхні шефи теж у відпустці? Відповідь на це питання засекретили в Адміністрації президента. Журналісти намагались вияснити місце відпочинку Президента, проте в Адміністрації не запити журналістів не відповідають.

Петро Порошенко не з'являвся на робочому місці з початку минулого тижня. За однією з версій, він відправився в свої володіння в Іспанії. За іншою – катався по Середземному морю на яхті разом з мільйонером Юрієм Косюком. За третьою – вирішив відпочити в Україні, але в умовах цілковитої конспірації.

Джерела повідомляли, що Порошенко повинен був повернутися до Києва орієнтовно в суботу-неділю. А так як його зникнення викликало після  чималий резонанс, то, ймовірно, відразу після повернення і вирішили продемонструвати, що президент уже в столиці.