Старший син генерального прокурора за місяць до весілля купив квартиру в елітній новобудові Варвари Квітки, передає Корупція.Інфо

Популярне: УВАГА! НОВІ правила для субсидіянтів, у яких є діти віком від 14 років. Вам потрібно це зробити до 20 жовтня

Не встигли ще вщухнути пристрасті після пишної весільної вечірки старшого сина генерального прокурора, на якій гуляли президент і прем'єр-міністр, як стало відомо, що Олександр Луценко купив апартаменти в Києві. За елітну нерухомість в столиці спадкоємець Юрія Луценка виклав ні багато ні мало – близько 6,5 млн. Грн. До речі, раніше син генерального прокурора жив з батьками в приватному будинку, що в селищі Стоянка під Києва.

"Страна" розбиралася, де і яке своє сімейне гніздечко в'ють син і невістка генерального прокурора.

Відповідно до виписки з Державного реєстру прав на нерухоме майно 1 серпня 2017 року Олександр Луценко став одним власників квартири загальною площею 183, 7 кв.м. (Житлова з них – 170,3 кв.м). У документі уточнюється, що це однокімнатні апартаменти. За вказаною адресою знаходиться новий елітний 24-поверховий ЖК "Шервуд" з видом на ліс.

Також, як зазначено в документі, Луценко-молодший придбав два сусідніх місця для стоянки автомобілів на підземному паркінгу житлового комплексу. Швидше за все для себе і своєї новоспеченої дружини Анастасії. Ми вже писали, що дівчина водить джип BMW.

На сайтах з продажу нерухомості зазначено, що квадратний метр в житловому комплексі "Шервуд", який знаходиться в Солом'янському районі міста Києва, стартує від 31 200.

Ми порахували, що квартира синові генпрокурора обійшлася в 5 731 440 грн (якщо брати за мінімальною ціною квадратного метра в 31 200 гривень). Паркувальне місце варто тут 390 000 грн, а у Олександра Луценка їх два. Разом квартира з місцями в підземному паркінгу обійшлися йому щонайменше 6 511 440 грн.

Ціни в житловому комплексі, де будуть жити родичі генерального прокурора

За інформацією забудовника, яскравою особливістю житлового комплексу у вигляді скляної висотки є декоративні накладки на фасад будівлі у формі гілок дерев. Вони виготовлені з тонованого скла, а тому не закриватимуть панорамний вид мешканцям.

Цікаво, що в один день з сином Луценко одружився нардеп від БПП Сергій Лещенко. Його обраницею стала Анастасія Топольська (DJ Nastia). Народний депутат і його наречена розписалися в загсі Шевченківського району, а потім гуляли на вечірці в оранжереї "Сад бажань" на ВДНГ.