rail

Віталій Бала вважає, що співпраця з залізницями компаній, зареєстрованих на родичів голови "Укрзалізниці", є прямим конфліктом інтересів держслужбовця і бізнесмена

Сімейними фірмами нового глави "Укрзалізниці" Олександра Завгороднього повинні зайнятися антикорупційні організації.

Про це заявив директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала, коментуючи розслідування українських ЗМІ про зловживання на залізниці, передає Корупція.Інфо з посиланням на Еспрессо.tv.

"Раз є ініціатори таких дій, є купа організацій, які займаються корупцією. Нехай вони подають в суд на такого чиновника", – заявив Бала.

Він підкреслив, що співпраця з залізницями компаній, зареєстрованих на родичів голови "Укрзалізниці",  є прямим конфліктом інтересів держслужбовця і бізнесмена.

Експерт додав, що вітає появу журналістських розслідувань, що розкривають бізнес державних чиновників.

"У будь-якому разі дуже добре, що прозорість і публічність потихеньку починають приносити результати. Я можу тільки вітати ініціативи тих людей, які це знаходять і цим займаються. Але це треба доводити до логічного кінця: нехай йде з бізнесу або йде з посади", – резюмував він.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що на родичів голови "Укрзалізниці" Олександра Завгороднього зареєстровані фірми, які отримували підряди від Придніпровської залізниці, коли він займав на ній керівні посади. При цьому деякі роботи фірма Завгородніх проводила за завищеними цінами.