Про це написав журналіст Василь Крутчак на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція.Інфо

Олександр Голуб, який є чоловіком сестри скандального позафракційного народного депутата України Володимира Парасюка Ірини Парасюк, придбав квартиру в елітній новобудові у Львові. Крім того, як повідомлялося раніше, подружжя володіє нерухомістю в місті Краматорськ (Донецька область) і будинком на околиці Львова.

За його словами, за оприлюднення інформації про краматорські квартири та будинок під Львовом, Ірина Парасюк з чоловіком подали на журналіста в суд, звинувачуючи його в публікації недостовірних даних і нанесенні шкоди діловій репутації.

"Так ось, що стосується квартир, які придбала Ірина, то це правда, а що стосується будинку її чоловіка, то це не відповідає дійсності, оскільки він не купував жодного будинку, а купив всього лише квартиру в новобудові і не під Львовом, а в самому Львові за адресою вулиця Івана Величковського, 7, квартира 55. Тепер навіть не знаю, як цим порядним людям дивитися в очі?" – з сарказмом наголосив Крутчак.

Декларація Парасюка

В електронній декларації за 2016 рік Парасюк зазначив 525,9 тис. грн доходів. Інших джерел доходів, крім оплати праці, згідно з документом, нардеп не має.

161,5 тис. грн склала зарплата, 168 тис.  – компенсація вартості житла, 170 тис. – забезпечення депутатської діяльності, а 26 тис. – компенсація вартості проїзду.
На рахунку в Приватбанку депутат тримає 8,5 тис. грн. Згідно з декларацією, нерухомості у Парасюка немає, він користується автомобілем Skoda Superb 2011 року випуску.

Мати Парасюка задекларувала 996,5 тис. грн доходу від підприємницької діяльності, житловий будинок площею 95 кв. м і дві земельні ділянки загальною площею 6 500 кв. м у Львівській області. Бабуся Володимира вказала житловий будинок 66 кв. м і дві земельні ділянки (2 500 і 4 685 кв. м) у Львівській області.

Батько Парасюка придбав в липні 2016 року автомобіль Mecedes-Benz Vito 1999 року випуску (вартість авто не вказана).

 

 

 

 

Популярне: Зросла! Стало відомо на скільки підняли зарплату українцям