Кошти потрібно зібрати дуже швидко.

На інстаграм сторінці, яку батьки створили для дитини зазначається:

У маленькоï 6-тимісячної Ілони Кучер з міста Коростень Житомирської області хвороба, що вражає м’язи, які відповідають за ковтання, утримання голови, рухові функції, дихання.

Укол, що може врятувати життя вартує більше 2-Х МİЛЬЙОНIВ доларів!

СМА (спинальна м’язова атрофія) – важке

генетичне захворювання, при якому поступово атрофуються всі м’язи, в тому числі вiдповiдальнi за дихання. При найважчому типі перші ознаки хвороби проявляються ще в дитинстві, а діти не доживають до чотирьох років.

У сім’ї Кучер Карини та Ігоря 6,5 місяці тому, народилась довгоочікувана донечка Ілонка. Вагітність та роди проходили легко, тому про щось погане ніхто навіть і подумати не міг.

Але коли Ілонці було 2 місяці, батьки занепокоïлись здоров’ям немовляти, а особливо ïх занепокоїв стан ніжок. Це змусило батьків звернутися до місцевих лікарів, а вже згодом і до обласних. Відстуність рефлексів колінних суглобів змусив лікарів у Житомирі висунути перша страшну підозру – СМА I ступеня.

Для підтвердження діагнозу, сім’ю було направлено в інститут педіатрії, акушерства та гінекології академіка О.М. Лук’яновоï, де після ретельного обстеження було поставлено

остаточний діагноз СМА 1 ступеня. Для сім’ï це було справжнім шоком. Але це бул тільки початоком iх випробувань. Адже шанс вилікувати ïхню єдину донечку Є.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4991 3861 7954

MONOBANK 4441 1144 2130 1761

Кучер КАРІНА ВАЛЕРИЕВНА