У Китаї був оприлюднений дивовижний випадок, новина про який розлетілася по всіх соціальних мережах. Сім'я замкнула чоловіка в підвалі на 17 років, в результаті чого він повністю втратив розум, передає Корупція.Інфо.

Чоловік жив у дуже бідній місцевості, тому його родина не знала, як боротися із захворюванням, яким він страждав.

Вони довгі роки тримали чоловіка прикутим в підвалі біля будинку. Він був повністю ізольований від зовнішнього світу і лише через 17 років зміг побачити сонячне світло.

У дитинстві Сюй Гофа був "проблемною дитиною". У нього були істерики, які ніхто не міг пояснити, його характер ставав все більш некерованим, але через свою бідність його сім'я не могла звернутися за допомогою до фахівця.

Він був уродженцем Феншуня, бідного містечка на півдні Китаю. Його сім'я нічого не знала про психічні захворювання, їх цікавило тільки одне: син повинен працювати і приносити гроші в будинок.

Йшли роки, молодій людині ставало все гірше. Він кілька разів нападав на сусідів, а одного разу підпал кілька сусідських будинків, тому, коли йому виповнилося 39 років, братися замкнули його в підвалі біля будинку.

"Ми хотіли відправити його в лікарню на лікування, але вартість виявилася набагато вища за ту, яку ми могли собі дозволити", – розповідає Сюнь Гоюнь, його старший брат. – Ми годували його і допомагали справляти природні потреби, тому що він був прикутий ланцюгом. "

Популярне: "Брудний і смердючий міністр Омелян…": Помилка української телеведучої взірвала Мережу (ВІДЕО)

За 17 років ув'язнення його психічний стан значно погіршився. Сусіди, які вже забули про його минулих вчинках, вирішили зрадити цю справу розголосу. Представники місцевої лікарні відгукнулися на їх прохання і вирушили за вказаною адресою, де і виявили чоловіка.

Завдяки втручанню лікарів пацієнт нарешті зможе отримати необхідне лікування і залишити ті нелюдські умови, в яких йому доводилося жити всі ці роки. Лікарі стверджують, що лікування буде безкоштовним.