Wx600_525500 (1)

Син народного депутата з фракції "Опозиційного блоку" Дмитра Добкіна показав, як розважається взимку.

У своєму веб-журналі Марк Добкін опублікував водохресне відео, правда, пірнав син політика не в крижану ополонку, а в блакитні води Атлантичного океану. Молодик відпочив у Домініканській республіці на елітному курорті.

Друзі сина політика стали підколювати його, мовляв, не замерз під час занурення? На що Марк Добкін відповів:

– Накат для хоробрості, і щоб зігрітися.

Судячи з позначки в мережі, син нардепа відпочив у 5-зірковому Tortuga Bay в Пунта Кана. На одному з популярних ресурсів підбору турпутівок ми прицінилися, скільки коштує відпочинок в цьому готелі.

Виявилося, що в міжсезоння, до якого в Домінікані зараховується квітень, за 11 ночей відпочинку на елітному курорті доведеться заплатити не менше 450 тис. грн за двох. Син опозиційного нардепа відпочивав у високий сезон і, найімовірніше, прилетів єдиним чартером з Києва в той період (17.01-28.01.16), якщо Хрещення зустрів уже у водах Атлантики.

Менеджери з планування відпочинку підтвердили нам, що Tortuga Bay – дуже дорогий курорт, у високий сезон ціна нижче 500 тис.грн за 11 ночей, як правило, в цьому готелі не знижується.

Комплекс включає в себе 15 вілл з видом на пляж, океан або гольф-поле – 50 номерів "люкс" з 1, 2, 3 або 4 спальнями.

Готель розташований на території Punta Cana Resort & Club. Він отримав престижну нагороду "П'ять діамантів" Американської Автомобільної Асоціації (AAA Five Diamond Award).

Марк досить часто подорожує – з батьком їздить на футбол в Іспанії, з друзями зустрічається в Британії, іноді прихопивши із собою чогось комуністичну символіку.

З родиною Добкін-молодший відпочиває в Німеччині.

При цьому зазначимо, що декларацію за 2015 рік Дмитро Добкін поки не оприлюднив, а ось в 2014 році він заробив трохи більше 145 тис. грн, ще близько 10,5 тис. грн заробили члени його сім'ї. Політик також зазначив, що близько 80 тис. грн складають його вклади в банках та інших фінансових установах.