Старший син генерального прокурора Юрія Луценка Олександр працює у компанії, які підозрюють у фінансуванні тероризму.

Про це у Facebook написав блогер Сергій Іванов.

Він опублікував витяг із електронної декларації, де йдеться про те, що Олександр Луценко заробив за основним місцем роботи у компанії "Мегаполіс-Україна" 173  з половиню тисячі гривень.

Рік тому генпрокурор заявляв, що монополіст тютюнового ринку "Мегаполіс Україна" (тепер – "Тедіс Україна") ухилявся від сплати податків, незаконного виводив мільярди гривень за кордон, у тому числі – для фінансування тероризму.

"Добре пам'ятаю, як 2011-го росіяни спільно з ефективними донецькими управлінцями захоплювали тютюновий ринок і як компанія "Мегаполіс" набувала статусу монополіста.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

У кулуарах казали, що це гешефт персонально Гундяєва з Януковичем, і що добро на цю експансію дав особисто Путін. Всі силові структури отримали команду у будь-який спосіб вичавити конкурентів із ринку, а склади та офіси "Мегаполіса" були неприступними, як фортеці. У народі ця фірма отримала промовисту назву "Монополіс".

Після Майдану "Мегаполіс" змінив назву на "Тедіс".

Генеральна прокуратура відкрила кримінальні провадження за фактами давання хабарів службовим особам АМКУ, які занижували суми штрафів, відмивання грошей і навіть фінансування тероризму. Зазвичай бізнес із таким букетом пред'яв довго не живе, але стара ГПУшна мудрість говорить: "Дайте нам точку опори, і ми домовимось". 

Так і вийшло.

Усвідомлюючи ймовірні наслідки конфлікту з ГПУ, "Мегаполіс/Тедіс" зробив хід рублем і рекрутував на роботу пана Олександра Луценка, сина генерального прокурора Юрія Луценка, після чого прибуток монополіста за 2 роки збільшився на 10 млрд грн, а ГПУ раптом забула, у чому саме полягали її претензії.

Власне, все. Але мене цікавить, як генпрокурор і відповідальний український політик протягом цих років ставився до того, що його син працює в компанії, яка підозрюється у фінансуванні тероризму на території країни, в якій генпрокурор наглядає за дотриманням законів", – пише Сергій Іванов.