anton-pawynskyy

При цьому Сергій Пашинський назвав "фантазією" призначення свого сина в державне оборонне підприємство, хоча сам молодший Пашинський це визнає.

У лютому цього року новим топ-менеджером "Спецтехноекспорта" став 24-річний Антон Пашинський, син голови комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони і екс-глави адміністрації президента України Сергія Пашинського, повідомляє Forbes.

Молодший Пашинський очолив другий департамент державного госпрозрахункового зовнішньоторговельного підприємства "Спецтехноекспорт" державного концерну "Укроборонпром" – цей підрозділ веде, зокрема, військові контракти України з Північним Суданом на десятки мільйонів доларів.

Журналісти зв'язалися з Антоном Пашинським через Facebook.

"Ходив у відділ кадрів для уточнення. Я – начальник департаменту контрактів №2", – відповів Пашинський-молодший на питання про займану посаду.

З решти питань він безпосередньо спілкуватися відмовився.

"Не хочу, щоб з мого місця роботи хтось робив сенсацію, але згідно з нашим положенням, спілкуватися з журналістами без узгодження концерну "Укроборонпром" я права не маю", – зазначив Пашинський.

При цьому батько Антона Сергій Пашинський назвав інформацію про працевлаштування свого сина "фантазією".

"Чоловік, який представився моїм сином, дав помилкову інформацію. Дуже шкода, що журналісти дають неправдиву інформацію – про якісь мільярди гривень, департаменти "Укроборонпрому". Мій син не працює в другому департаменті "Укроборонпрому", – впевнено повідомив він.

Зателефонувавши після цього ще раз в приймальню Спецтехноекспорта і попросивши з'єднати з департаментом Антона Сергійовича Пашинського, журналіст Forbes почув, що той перебуває у відрядженні до 27 лютого.

Антон Пашинський – випускник Київського національного економічного університету ім. Гетьмана. До призначення в "Спецтехноекспорт" він працював бренд-менеджером компанії Avangard олігарха Олега Бахматюка. Згадка про цей етап кар'єри є на його сторінці в Facebook.

"Спецтехноекспорт" є торговим агентом в структурі ДК "Укроборонпром", який продає українську техніку на експорт і закуповує за кордоном відсутні в Україні зразки.