Дмитро Бакшеєв – глава російського сімейства канібалів – вважає, що в ЗМІ його обмовили, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Як повідомляють російські засоби масової інформації, обвинувачений зізнався тільки в одному вбивстві, повідомлення про те, що він разом з дружиною масово поїдав жертв, він заперечує.

За словами члена громадської спостережної комісії Краснодарського краю Віктора Бєлікова, Бакшеєв виглядав неохайним, як людина, яка опустилася і перестала стежити за собою. При цьому з правоохоронцями він поводиться стримано. Наприклад, він робить паузи в розмові, обдумуючи кожну фразу-відповідь.«Зі спілкування з ним я зрозумів: він знає, що про нього писали ЗМІ, і вважає, що журналісти його обмовили”, – сказав Бєліков.

Крім того, стали відомі деякі подробиці одного з вбивств. За інформацією слідства, 8 вересня цього року подружжя познайомилося з 35-річною жінкою. Разом випиваючи, вони посварилися. В ході конфлікту чоловік свою нову знайому вбив, а її тіло розчленував. Фрагменти частково сховав на одній з вулиць, а частково забрав з собою.

Додамо, зараз Дмитро Бакшеєв знаходиться в одиночній камері, оскільки правоохоронці побоюються за його життя. При цьому сам він має намір домагатися переведення в загальну. Його дружина – Наталія Бакшеєва – навпаки сидить в загальній камері ще з жінками. Наталя Бакшеєва також заперечує, що практикувала канібалізм, винною себе не вважає.

Раніше стало відомо, що у пари є син. Однак вихованням хлопчика займалися бабуся і дідусь, батьки воліли пиячити.