im578x383-9

Заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд обурилась через подарунок і привітання з 8 березня, який, за її словами, їй надіслали від імені голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Про це депутат повідомила на Facebook.

"Радянська звичка дарувати коштовні подарунки посадовим особам продовжує дивувати – вчора виявила у приймальні таке "явище" та листівку з вітаннями від Голови Державної фіскальної служби України", – написала вона.

Сироїд зазначила, що згідно із законом про запобігання корупції, вона не може приймати подарунки, вартість яких перевищує певну суму.

"Проблема не лише в тому, що це несучасно та неетично, тим більше в умовах війни, але є ще й закон України "Про запобігання корупції", який забороняє мені приймати подарунки, вартість яких перевищує встановлену законом межу", – наголосила депутат.

За словами депутата, вона має намір здати "подарунок" на зберігання, як це передбачено законом.

Роман Насіров у коментарі до запису пані Сироїд написав, що це привітання було від нього особисто і вибачився, якщо цим її образив.

"Дорога Оксано, вибачте, якщо образив вас своїм привітанням. Я, як і більшість чоловіків в Україні, завжди вітав, вітаю і буду вітати жінок зі святом весни. Здається, закон поки не забороняє робити жінкам приємне", – написав очільник фіскальної служби.

im578xAny-12798937_1145571772134650_4486639383506959755_n