Знаменитий український співак Святослав Вакарчук 12 грудня записав відеозвернення до українців. Відео музикант виклав на офіційній сторінці в Facebook.

Вакарчук розкритикував рішення суду про поновлення на посаді голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Він закликав всіх патріотів до боротьби зі старою політичною системою, яка сама себе ніколи не змінить: 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Найважливіше те, що судді, які ухвалили ці рішення, живуть в тій самій країні, що і ми з вами. Вони дихають тим самим повітрям, вони дивляться ті самі новини, вони знають, про що думають люди. І от вони точно знали, що резонанс цього рішення буде величезним через таке рішення. Вони точно знали, що сьогодні боротьба з корупцією та корупціонерами є величезним пріоритетом, ніколи просто так не пропустять такого рішення. Навіть якщо воно правильне по процедурі, воно неправильне за духом, тому що є поняття суспільного інтересу. І це рішення повністю, повністю, попирає суспільний інтерес. Судді приймали це рішення, тому що точно знали, що їм за це нічого не буде. Судова система – це лише частина великої політичної системи, яка сьогодні керує нами. Ця система сама себе ніколи не змінить. Вона буде постійно отруювати нас, постійно ослаблювати нас, і рано чи пізно вона знищить нас, якщо ми не знищимо її", – заявив Вакарчук.

Раніше Вакарчук також писав, що  "стара система точксична. Вона отруює нас рік за роком і вже зробила найбіднішою країною Європи. Ця система ніколи не змінить сама себе, що б не розповідали її засновники, готуючись до чергових виборів. Якщо ми не знищимо її – вона знищить нас", – написав артист.