Директор ЛКП “Збоїща-408” потрапив у скандал через вчинені ним злочини, але суд не зможе притягнути його до відповідальності. Шевченківський  районний суд  Львова задовольнив клопотання захисника і звільнив особу від кримінальної відповідальності.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 15 травня.

За матеріалами справи, чоловік у 2008 році підробив два рішення.

Перше рішення Пустомитівського райсуду Львівської області про визнання права власності на нежиле приміщення на 134 кв.м. у м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 210а. Але насправді таке рішення суд не ухвалював і під його номером значилась справа про розірвання шлюбу. Обвинувачений виготовив документ, наслідуючи підпис судді, завірив у канцелярії, представившись представником позивача і безоплатно передав клієнту. Приміщення вибуло із комунальної власності і було неодноразово перепродане.

За кілька місяців аналогічно було підроблене рішення  Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області, яким Львівську міську раду зобов’язали погодити технічну документацію на земельну ділянку площею 788 кв. м. і укласти договір про її оренду.

Очевидно, підробку виявили тільки через 10 років. В суді адвокат повідомив, що підзахисний вину визнає, але строки для притягнення до відповідальності вже минули, тому просить закрити справу. Прокурор не заперечував.Інкриміновані чоловіку дії є  злочином середньої тяжкості, що має строк давності притягнення до кримінальної відповідальності 5 років.

З вироку відомо, що сьогодні обвинувачений працює директором комунального підприємства – ЛКП «Збоїща-408». За даними сайту Youcontrol, керівником ЛКП на цей час є Віталій Яринич.

Нагадаємо, громадські активісти продовжують пікетувати Львівську міську раду з вимогою відправити Андрія Садового та його заступників у відставку.

Додамо, що в середу, 29 травня, під стінами Львівської міської ради проти активістів, які вимагають відставки міського голови, сталась провокація, до організації якої, ймовірно, причетний мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо з понеділка, 27 травня, більше 15 громадських організації розгорнули перед ЛМР наметове містечко та розпочали безстрокову акцію протесту. Основна вимога – відставка очільника міста. За цей період акцію підтримали вже сотні львів’ян, які щодня звертаються до протестувальників і пишуть скарги на діяльність Садового. Окрім того, учасники акції хочуть почути публічні звіти правоохоронних органів стосовно всіх резонансних справ щодо діяльності посадовців ЛМР. Зокрема – розслідувань щодо «Афери століття», винних у трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі та крадіжці земель у жителів Рясне-Руська під індустріальний парк.