Сьогодні, 10 травня, директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник прийшов до Генеральної прокуратури на допит в якості свідка.  Про це Ситник заявив журналістам на брифінгу біля будівлі ГПУ.

Про те, що його викликали, Ситник дізнався зі ЗМІ.  "Все-таки вирішив прийти, тому що повістку я побачив в ЗМІ, але офіційно ні я, ні НАБУ цю повістку не отримували, тому, як зазначено в порядку, це справа, яка зареєстрована за частиною 1 статті 365 КК, викликають як свідка  , зараз почуємо, що будуть питати ", – заявив Ситник.

Нагадаємо, що 7 травня стало відомо, що Ситника викликають на допит в ГПУ у справі про втручання в американські вибори в 2016 році.  Директора НАБУ мають намір допитати в кримінальному провадженні за фактом можливого перевищення ним повноважень.

Стаття про перевищення службових повноважень, ймовірно, з'явилася після того, як позафракційний нардеп Борислав Розенблат оприлюднив аудіо з голосом нібито Ситника і зізнаннями в допомоги кандидату в президенти на минулих виборах в США Хілларі Клінтон.