Центрвиборчком вимагає змінити законодавство для проведення тендерів під парламентські вибори.

Центрвиборчком очікує якнайшвидшого внесення змін до закону про держзакупівлі або прийняття в установленому законом порядку іншого нормативного акта для своєчасного проведення виборів до Верховної Ради. Про це йдеться в заяві комісії.

ЦВК наголошує, що саме Мінекономіки як державний орган, відповідальний за формування та реалізацію державної політики в галузі державних закупівель, повинна була давно врахувати численні звернення для внесення відповідних змін до законодавства, що дозволило б уникнути критичної ситуації з підготовкою до позачергових виборів.

"Центральна виборча комісія вітає будь-які кроки, спрямовані на вирішення проблеми з організацією публічних закупівель для забезпечення розпочатого виборчого процесу, і очікує якнайшвидшого внесення змін до закону України Про державні закупівлі або прийняття в установленому законом порядку іншого нормативного акта, який комплексно вирішить згадану проблему, що належить до компетенції органів державної влади, відповідальних за реалізацію державної політики в сфері державних закупівель та контроль використання коштів державного бюджету України", – йдеться в повідомленні.