Денис Манжосов увійшов в приміщення агентства, потім відразу ж вийшов на подвір'я, сів у таксі і поїхав, на дзвінки не відповідає.

Співзасновник студії Квартал-95, друг дитинства Володимира Зеленського Денис Манжосов, який повинен був дати сьогодні прес-конференцію, зник. Про це журналістам повідомив директор ІА "Українські новини" Денис Іванеско.

"На жаль, спікера не буде. Організатори повідомили нам таку інформацію: пан Манжосов прибув в цей зал приблизно за годину до початку прес-конференції, його навіть бачили деякі ЗМІ і наша співробітниця, він ознайомився з територією, вийшов у двір, сів у таксі або в іншу машину, на цьому його сліди зникли. Організатори прес-конференції, які орендували цей зал, не можуть з ним зв'язатися ", – повідомив він.

Він зазначив, що зал був орендований на годину, і цей час вже минув, прес-конференція повинна була початися о 15:30.

За словами Іванеска, приблизно через півгодини після того, як повинна була початися прес-конференція, до будівлі прибула швидка допомога, представники ДСНС і поліція і повідомили, що заміновано Українські новини.

"Але не назвали ні адреси, ні що саме заміновано", – розповів він. Представники редакції повідомили їм, що продовжують працювати під власну відповідальність.

Також на  прес-конференцію Манжосова прийшли представники Кварталу-95. Скоріш за все саме своїх колишніх друзів і злякався Манжосов.