У "ДНР" придумали новий вкид в рамках інформаційної війни, записавши Ірину Ярош у диверсійну групу, яка опинилася на території "республіки", передає Корупція Інфо.

Так званий заступник командувача оперативного командування "ДНР" Едуард Басурін на одному із своїх брифінгів для ЗМІ заявив, що в серпні на територію "республіки" закинули жіночу диверсійну групу. До її складу, мовляв, входять агенти Сил спеціальних операцій України. 

І ця новина пройшла би повз, якби не одна особливість. Серед цих диверсанток виявилася донька Яроша Ірина – вона ж Мирослава Климчук на фотографії.

Дмитро Ярош вже встиг висміяти дану інформацію у "Фейсбуці". Реакції ж від самої Ірини наразі немає.

Про те, що дана інформація насправді є фейком свідчить хоча б те, що фотографію жінки, яку у "ДНР" називають "Анною Тарасюк", раніше вже публікували російські ЗМІ, тільки тоді журналісти називали її Тетяною Цикіною. Матеріал від 24 серпня 2016 року з точно такою ж світлиною вийшов в "Комсомольскій правді Урал" під заголовком: "Дівчина з Нижнього Тагілу врятувала хлопця, який кинув виклик "Правому сектору". І покликала до Росії".

За словами військового експерта Ігоря Козія, дані речі є звичайним елементом інформаційної війни.

У "Л-ДНР" вже досить давно мусолиться тема українських диверсантів. І Плотницького вони підірвали, і в Донецьку заступника директора енергозаводу Бражникова з прапором "Правого сектора" і складом зброї пов'язали, бо агент СБУ. Ну і лакмусом виступають кримські диверсанти на Росії.

От тільки в даному моменті не дуже добре попрацювали над вкидом представники "ДНР", взявши фотографії жінок "з неба".

Взагалі жінки-диверсанти – це тема не нова, і не виключено, що зовсім скоро з жінок можуть зробити терористок-смертниць. Ви спитаєте, мовляв, де зв'язок. А все дуже просто.

На Росії вже давно мусолять тему про зв'язок України з бойовиками ІДІЛ.  Серед них, як відомо, досить багато жінок-смертниць. В деяких матеріалах ЗМІ відкрито заявляється про співробітництво України з ІДІЛ після Революції Гідності. Говориться про цілу коаліцію проти Росії. Більше того, росіяни писали і пишуть про те, що "бойовики "Правого сектора" співпрацюють з ІДІЛ. Легенди про табір бойовиків у Херсонській області досить прив'язані до цього.

Українські "терористки" – це буде яскравою ілюстрацією цієї співпраці для плебсу, якщо дуже скоро десь в Донецьку станеться вибух. Для затравки нещодавно вже один відбувся у центрі міста. Загинув безхатченко, якого розірвало на шматки. Більше того, рано чи пізно може статися так, що диверсантки з'являться і на Росії.

Варто нагадати, що свою військову операцію в Сирії Росія позиціонує як допомогу законному президенту Асаду у боротьбі з терористами ІДІЛ та повстанцями.

В Україні теоретично може бути розіграний наступний сценарій. В рамках міжнародної угоди по боротьбі з тероризмом Росія може послатися на те, що українські диверсанти загрожують її безпеці. Після чого Росія ухвалить рішення нанести удар по "базах терористів" на території України.

Зрозуміло, що на Заході на це ніхто не клюне. І самого удару швидше за все не буде, а можлива лише спроба тиску і залякування.

Щодо "ДНР", диверсантів шукають дуже активно. На початку літа звітували про затримання майже 200 людей. Їх кількість зростатиме. Дуже часто затримуватимуть незручних для влади людей, оскільки зробити диверсантом можна будь-кого. І ці вкиди будуть такої самої якості, як і про Мирославу Климчук з фото доньки Яроша, оскільки зв'язку із реальністю дана інформація зазвичай не має. І є звичайною маніпуляцією для створення необхідної картини для виправдання власних дій. Наприклад, зростання кількості власних обстрілів і можливого наступу. Мовляв, вони нам диверсантів, ми їм снаряди.