Президенту України Володимиру Зеленському часто закидають, що він залежить від українського олігарха Ігоря Коломойського. Однак секретар Служби національної безпеки та оборони України Олександр Данилюк заявив, що це абсолютно не так.

Данилюк відзначив, що Зеленський не зустрічався з Ігорем Коломойським з моменту прийняття рішення про націоналізацію ПриватБанку. За словами Олександра Данилюка, він жодного разу не помітив, щоб чинний гарант української Конституції підпорядковувався чиїйсь думці. 

Тим більше, він не помічав, що Володимир Зеленський слідував вказівкам Ігоря Коломойського.

“Ми з ним не спілкувалися після націоналізації…Зрозумійте, я є частиною команди президента, я працюю з ним з моменту передвиборної кампанії. Тоді я прийняв рішення приєднатися, а президент прийняв рішення взяти мене в команду. Він людина, яка сама приймає рішення”, – каже Олександр Данилюк.

Зазначимо, що сам олігарх Ігор Коломойський неодноразово заявляв, що Зеленський не має часу на зустрічі з ним. А нещодавно Коломойський оцінив діяльність Зеленського та його команди й заявив, що його “ніхто не слухає”.

“Вони поки грамотно все роблять, все нормально. Але ще перебувають в ейфорії, їм здається, що море по коліно. Я їм намагаюся якось донести, що у Петра Олексійовича було 303 людини парламентська більшість у листопаді 14-го року. І через рік все, як дим над водою розвіялося. Але поки мене не чують”, – резюмував олігарх.

Також Український олігарх назвав Володимира Зеленського символом зміни поколінь.

“Для мене Зеленський – це певний символ. Символ зміни поколінь. Україна потребує не одного Зеленського, а мільйонів Зеленських”, – сказав він. 

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що не є політичною “іграшкою” в руках українського олігарха Ігоря Коломойського.

Про це Зеленський сказав в інтерв’ю телеканалу ВВС у відповідь на запитання про давню співпрацю з телеканалом, який належить Коломойському.

“Я ніяка не іграшка в руках Коломойського. Я не був би іграшкою жодного з цих людей… Усі канали у нас належать великим олігархам. Усі великі підприємства належать цим групам. Виходить, що ми всі – люди в Україні, всі 40 мільйонів – люди без принципів? Ми всі працюємо на цих підприємствах”, – сказав тоді Зеленський.