Першого заступника керівника Офісу президента Сергія Трофімова можуть звільнити із займаної посади, але він надалі працюватиме у відомстві.

Про це розповів співрозмовник “Української правди” у команді президента.

Трофімова звільнять найближчим часом із займаної посади, але він залишиться в Офісі.

За даними УП, президент не хоче його зовсім відпускати від себе, тому наразі ще обговорюється, яку саме посаду отримає Трофімов.

За регіональну політику в ОПУ найімовірніше відповідатиме Кирило Тимошенко, зазначається, що він вже проводив зустрічі з декількома головами ОДА.

Співрозмовник запевняє, що наступного тижня повідомлять усі кадрові зміни.

Раніше повідомлялося, що Трофімова можуть звільнити через незадовільну роботу ОП з головами обласних держадміністрацій і провал партії “Слуга народу” на місцевих виборах.

Один зі співрозмовників УП в Офісі президента каже, що результат на виборах – не єдина причина для звільнення. “Зеленському стало відомо про зловживання Трофімова щодо ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція – ред.). Рішення про його звільнення було прийняте ще до місцевих виборів”

Ще одне джерело “Української правди” в ОП зазначило, що “ймовірність звільнення Трофімова висока”, проте розмови щодо цього у них із Зеленським ще не було.